Neler yapıyoruz?

Alanında ülkemizdeki ilk örnek olan merkezimiz ergonomi konusunda araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur. İçinde mekanik, elektrik-elektronik ve boya-kalıphane işlikleri bulunan toplam 200 m2 lik iki katlı bir binada faaliyet göstermekteyiz. Akademik alan ve profesyonel iş hayatından konusunda uzman pek çok kişi ve kuruluş merkezimizin danışmanıdır. Yaptığı iş, çalıştığı makine veya ürettiği ürünün daha kullanılabilir, sağlıklı ve güvenli olması yönünde yeni fikir üretebilen herkesin merkezimizin doğal danışmanı veya üyesi olduğunu kabul ediyoruz.

Kurucumuz: Dr. Altan KOLTAN

1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesi'nden mezun olmuştur.

2002 yılından beri aktif olarak İşyeri Hekimliği yapmaktadır.

Özel ilgi alanları, Uygulamalı Ergonomi ve Risk Yönetim Sistemleridir.

Yurtiçi Yayınları:

Koltan, A. , Orhon, H. Y. , Yılmaz, S. , Altay, M. , Yılmaz, S. , Çay, İ. "RİSK DEĞERLENDİRMEDE KULLANILAN L TİPİ KARAR MATRİSİ YÖNTEMİNİN İŞÇİ SAĞLIĞINA UYGUNLUĞUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ" . TTB Mesleki Sağlık ve Güvenlik Dergisi 10 (2010 ): 38-43

Yurtdışı Yayınları:

  1. Altan Koltan (2009) An Ergonomics Approach Model to Prevention of Occupational Musculoskeletal Injuries, International Journal of Occupational Safety and Ergonomics, 15:1, 113-124, DOI: 10.1080/10803548.2009.11076793

  2. Ödüller:
  3. OSHA Europe ve T.C. Çalışma Bakanlığı'nın Ulusal Ergonomik İyi Uygulama Yarışmasında ikincilik ödülü, 2009

Yorgunluğumuzu unutturan mutlu müşterilerimizden

YURTDIŞI MÜŞTERİLER

5 out of 5 stars    

Really good quality. My feet feels amazing resting on it. Well worth the money guys. Give these guys a go. This is the real deal


5 out of 5 stars    

This came insanely fast, considering it arrived in the US from Turkey! It is very comfortable under the desk, and due to a permanent injury, sometimes I just need to extend my calf while elevated. This is perfect for that under the desk!


5 out of 5 stars    

I am so happy with this order! It looks even better in person than it does in the picture. It looks and feels like a high quality item. The seller provides a video tutorial on how to build it, but assembly is so easy and intuitive that it wasn't necessary for me. I tested it while I was working, and it felt so natural and comfortable that I got used to it really fast. Great footrest, great design, definitely worth it!!!


YURTİÇİ MÜŞTERİLER


**** ****
11 Mayıs 2023

Süper

Koltana Ergonomi satıcısından alındı.


Z** N**
30 Eylül 2022

Fiyati bu zamanda yüksek görünüyor ama hak ediyor. Ben ayak uzatma kismi icin tercih ettim, iyi ki almışım ofiste hayat kalitem o kadar yukseldi ki parasini kesinlikle hak etti.


**** ****
19 Mayıs 2021

Çok hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Gerçekten kaliteyi hissediyorsunuz. Çok kullanışlı bir ürün.

Koltana Ergonomi satıcısından alındı.h** b**
7 Aralık 2021

Harika bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Parasını sonuna kadar hak ediyor çünkü. Özel okulda öğretmenim. Ders aralarında nasıl güzel oluyor dinlenmek. Hızlı kargolamanız ve indirimi kaçırdım diye o günlük indirim yapmanız harika. Teşekkür ederim.

Koltana Ergonomi satıcısından alındı.                                        

whatsapp