1–12 / 35 sonuç gösteriliyor

 

 

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 1

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve Moni On2 Monitör Sehpası set halinde bir arada. Ücretsiz kargo avantajıyla. Sipariş sırasında 8,10 ve 12 cm’lik yükseklik seçeneğini lütfen belirtiniz. İki ürün birden alımında İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 959 ₺ ‘na satın alabilirsiniz.

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 2

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve HarMoni On2 Yükseklik Ayarlı Monitör Sehpası. İki ürün alımında 206 ₺ indirim avantajı vardır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 1.248 ₺ ‘na satın alabilirsiniz.

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 3

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve Note On2 Yükseklik Ayarlı Notebook Sehpası. iki ürün birden alımında 206 ₺ indirim avantajı vardır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 1.248 ₺‘na satın alabilirsiniz.

 • Elektrikli yükseklik ayarlı ofis masası

  HarMas On3

  İdeal ofis çalışma süresinde;
  % 60 oturma
  % 30 ayakta çalışma
  % 10 yürüme tavsiye etmekteyiz.
  Öne doğru kamburlaşarak yapılan klasik ofis çalışanı duruşunda bel omurlarına binen yük, ayakta durmaya göre dört misli fazladır. Bu yüzden sürekli ve uygun olmayan şekilde oturma nedeniyle ofis çalışanlarında bel rahatsızlıklarına sık rastlanılmaktadır. Sürekli oturmada diz, kalça ve karın bölgesindeki katlanmalar nedeniyle kan dolaşımı sekteye uğrar. Doku ve …

 • Monitör sehpaları

  HarMoni On2

  Yükseklik ayarlı monitör sehpamızı farklı boydaki kişiler ve gün içerisinde farklı yükseklikte çalışma yapılabilmesi için milimetrik hassas ayar yapılabilecek şekilde tasarladık. 6-17 cm çalışma aralığı mevcuttur. Kargo ücreti dahil fiyatı; 659 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

 • EVDEN ÇALIŞMA

  İnci On1 Minderli Laptop Tablası

  İnci On1 Laptop Tablamızın tasarım sürecinde yaklaşık yetmiş kişide kullanabilirlik analizi yapılmıştır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi’nde düzenlenen 27. Ulusal Ergonomi Kongresinde resmi sponsor kuruluş olduğumuz için katılımcılara kongre promosyonu olarak dağıtılmıştır.  Aldığımız gayet olumlu ve hoş geri bildirimler sonrası satışa sunulmuştur. Tanıtım indirimiyle kargo dahil fiyatı; 590 ₺ dır. Banka havalesi yanında iyzico üzerinden kredi kartınızla taksitle de satın alabilirsiniz.

 • EVDEN ÇALIŞMA

  İnci On2 Laptop Tabla ve Sehpası bir arada

  İnci On2 ürünümüz iki farklı postürde çalışma imkanı sunmaktadır. İlki; İnci On1 gibi sadece minderli tabla iken diğeri yükseklik ayarı yapılabilen sehpadır. Yastık kolayca sökülüp sehpa ayakları üzerine monte edilebilmektedir. Tanıtım indirimiyle kargo dahil fiyatı; 890 ₺ dır. Banka havalesi yanında iyzico üzerinden kredi kartınızla taksitle de satın alabilirsiniz.

 • EVDEN ÇALIŞMA

  İnci On3 Laptop Tablası ve Masası bir arada

  İnci On3 ürünümüz iki farklı postürde çalışma imkanı sunmaktadır. İlki; İnci On1 gibi sadece minderli tabla iken diğeri yükseklik ayarı yapılabilen masadır. Yastık kolayca sökülüp masa ayakları üzerine monte edilebilmektedir. Yerde, koltukta veya yatakta çalışma imkanı sunmaktadır. Tanıtım indirimiyle kargo dahil fiyatı; 890 ₺ dır. Banka havalesi yanında iyzico üzerinden kredi kartınızla taksitle de satın alabilirsiniz.

 • Monitör sehpaları

  Moni On2

  Monitör sehpalarımız sabit yükseklikte olup 8, 10 ve 12 cm lik üç ayrı seçeneklidir. Sipariş vermeden önce ideal monitör yüksekliğinizi ölçerek en yakın tercihi yapmanızı tavsiye ederiz. Fiyatı; 349 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

 • Notebook standları

  Note On2

  Günümüzde uzaktan (evden) çalışma veya eğitim sebebiyle notebook kullanımı görece artmıştır. Yükseklik ayarlı sehpamız Note On2 ile bilgisayar kullanıcılarında çok sık görülen boyun ve sırt ağrılarını önlemeniz mümkündür. Kargo ücreti dahil fiyatı; 659 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.