1–12 / 32 sonuç gösteriliyor

 

 

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 1

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve Moni On2 Monitör Sehpası set halinde bir arada. Ücretsiz kargo avantajıyla. Sipariş sırasında 8,10 ve 12 cm’lik yükseklik seçeneğini lütfen belirtiniz. İki ürün birden alımında İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 590 ₺ ‘na satın alabilirsiniz.

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 2

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve HarMoni On2 Yükseklik Ayarlı Monitör Sehpası. İki ürün alımında 88 ₺ indirim avantajı vardır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 790 ₺ ‘na satın alabilirsiniz.

 • Kampanyalı Ürünler

  ErgoSET 3

  Rahatla On8 Ayak Desteği ve Note On2 Yükseklik Ayarlı Notebook Sehpası. iki ürün birden alımında 88 ₺ indirim avantajı vardır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla 790 ₺‘na satın alabilirsiniz.

 • Elektrikli yükseklik ayarlı ofis masası

  HarMas On3

  İdeal ofis çalışma süresinde;
  % 60 oturma
  % 30 ayakta çalışma
  % 10 yürüme tavsiye etmekteyiz.
  Öne doğru kamburlaşarak yapılan klasik ofis çalışanı duruşunda bel omurlarına binen yük, ayakta durmaya göre dört misli fazladır. Bu yüzden sürekli ve uygun olmayan şekilde oturma nedeniyle ofis çalışanlarında bel rahatsızlıklarına sık rastlanılmaktadır. Sürekli oturmada diz, kalça ve karın bölgesindeki katlanmalar nedeniyle kan dolaşımı sekteye uğrar. Doku ve …

 • Monitör sehpaları

  HarMoni On2

  Yükseklik ayarlı monitör sehpamızı farklı boydaki kişiler ve gün içerisinde farklı yükseklikte çalışma yapılabilmesi için milimetrik hassas ayar yapılabilecek şekilde tasarladık. 6-17 cm çalışma aralığı mevcuttur. Kargo ücreti dahil fiyatı; 389 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

 • Monitör sehpaları

  Moni On2

  Monitör sehpalarımız sabit yükseklikte olup 8, 10 ve 12 cm lik üç ayrı seçeneklidir. Sipariş vermeden önce ideal monitör yüksekliğinizi ölçerek en yakın tercihi yapmanızı tavsiye ederiz. Fiyatı; 178 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

 • Notebook standları

  Note On2

  Günümüzde uzaktan (evden) çalışma veya eğitim sebebiyle notebook kullanımı görece artmıştır. Yükseklik ayarlı sehpamız Note On2 ile bilgisayar kullanıcılarında çok sık görülen boyun ve sırt ağrılarını önlemeniz mümkündür. Kargo ücreti dahil fiyatı; 389 TL dır. İyzico güvencesi ile kredi kartı ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

 • Yorgunluk giderici paspaslar , Endüstriyel Çalışma Sandalyeleri

  Pas On1

  Gün boyunca sürekli sabit şekilde ayakta çalışanların ayaklarındaki yorgunluğu azaltmak için geliştirilmiş paspaslardır.